Aktualności - Fundacja Ai

Spotkanie z kulturą japońską na pikniku rodzinnym firmy Fujitsu. 1 sierpnia br. Fundacja Ai wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym dla pracowników łódzkiego oddziału firmy Fujitsu. Spośród atrakcji związanych z kulturą japońską, największym zainteresowaniem cieszyły się stroje, w których uczestnicy wydarzenia mogli się sfotografować na pamiątkę. Piknik odbywał się w malowniczo położonym Centrum sportowo-rekreacyjnym Zbyszko w Wiączyniu Dolnym. Ten wpis został opublikowany w Wydarzenia. 27 cze.

OVERVIEW

This domain fundacja-ai.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated twenty pages within the site fundacja-ai.pl and found forty-two websites referring to fundacja-ai.pl. We were able to unearth three mass networking sites possessed by fundacja-ai.pl.

FUNDACJA-AI.PL RANKINGS

This domain fundacja-ai.pl has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for fundacja-ai.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-ai.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-ai.pl

Język japoński nr 1 w Łodzi - B.J. Language Centre

Język japoński nr 1 w Łodzi - B. Opinie kursantów i klientów biura tłumaczeń. Jako samodzielna placówka szkoleniowa, istnieje od 2008 roku. Lektorów z Japonii nie znajdziesz w żadnej innej szkole językowej w Łodzi. Takich jak chiński i koreański.

News - Fundacja Ai

The performance was accompanied by an exhibition of Japan-inspired paintings by Ewa Tomporek-Fukuoka. Ewa had also made most of the props for the show. The armor for the martial arts show was made by a student of Japanese in the BJ Langauge Centre, Michael Gorniak, who was also responsible for the hair styling of the actors. Drwal, jego żona i dziewczynka znaleziona w bambusie. Sakura śpiewana przez babcię i dziadka.

お知らせ - Fundacja Ai

Sakura śpiewana przez babcię i dziadka. Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48. Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48.

WHAT DOES FUNDACJA-AI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-ai.pl Mobile Screenshot of fundacja-ai.pl Tablet Screenshot of fundacja-ai.pl

FUNDACJA-AI.PL HOST

We detected that the main root page on fundacja-ai.pl took four thousand six hundred and eight milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so our parsers consider fundacja-ai.pl not secure.
77.55.110.245

I observed that this website is weilding the Apache/2 os.

Aktualności - Fundacja Ai

DESCRIPTION

CONTENT

This domain fundacja-ai.pl had the following in the site, "Spotkanie z kulturą japońską na pikniku rodzinnym firmy Fujitsu." Our analyzers observed that the website stated " Fundacja Ai wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym dla pracowników łódzkiego oddziału firmy Fujitsu." The Website also stated " Spośród atrakcji związanych z kulturą japońską, największym zainteresowaniem cieszyły się stroje, w których uczestnicy wydarzenia mogli się sfotografować na pamiątkę. Piknik odbywał się w malowniczo położonym Centrum sportowo-rekreacyjnym Zbyszko w Wiączyniu Dolnym. Ten wpis został opublikowany w Wydarzenia."

OTHER WEBSITES

sklep -kitsunebu-

Wkrótce otwarcie nowego sklepu internetowego! .

北京天宇恒创传感器-扭矩传感器压力传感器称重传感器拉压力传感器

电话 010-62362246 传真 010-87220348 销售部地址 北京经济技术开发区荣华中路5号易居国际大厦B座1306 邮编 100176.