お知らせ - Fundacja Ai

去る6月28日に フンダツィア 愛 と協賛の BJ ランゲージ センター による舞台 片思い Niespełniona miłość が上演されました 役者は全て BJ ランゲージ センター で日本語を学ぶ生徒たち 武道のデモンストレーションを行ったミハウ グルニャクは BJ ランゲージ センター で日本語を習う生徒 Drwal, jego żona i dziewczynka znaleziona w bambusie. Sakura śpiewana przez babcię i dziadka. Walka o względy księżniczki. Wojownik w tradycyjnej zbroi. Kaguya-hime w towarzystwie rodziców. Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48. Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48. フンダツィア 愛 は ウッチ ホスピス協会が主催するファミリーピクニックに参加しました P Eri, ninja i dziewczynka.

OVERVIEW

This domain ja.fundacja-ai.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated eleven pages within the site ja.fundacja-ai.pl and found thirty-three websites referring to ja.fundacja-ai.pl. We were able to unearth three mass networking sites possessed by ja.fundacja-ai.pl.

JA.FUNDACJA-AI.PL RANKINGS

This domain ja.fundacja-ai.pl has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for ja.fundacja-ai.pl

Traffic ranking (by month) for ja.fundacja-ai.pl

Traffic ranking by day of the week for ja.fundacja-ai.pl

Aktualności - Fundacja Ai

Spotkanie z kulturą japońską na pikniku rodzinnym firmy Fujitsu. Fundacja Ai wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym dla pracowników łódzkiego oddziału firmy Fujitsu. Spośród atrakcji związanych z kulturą japońską, największym zainteresowaniem cieszyły się stroje, w których uczestnicy wydarzenia mogli się sfotografować na pamiątkę. Ten wpis został opublikowany w Wydarzenia.

News - Fundacja Ai

The performance was accompanied by an exhibition of Japan-inspired paintings by Ewa Tomporek-Fukuoka. Ewa had also made most of the props for the show. The armor for the martial arts show was made by a student of Japanese in the BJ Langauge Centre, Michael Gorniak, who was also responsible for the hair styling of the actors. Drwal, jego żona i dziewczynka znaleziona w bambusie. Sakura śpiewana przez babcię i dziadka.

WHAT DOES JA.FUNDACJA-AI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ja.fundacja-ai.pl Mobile Screenshot of ja.fundacja-ai.pl Tablet Screenshot of ja.fundacja-ai.pl

JA.FUNDACJA-AI.PL HOST

We detected that the main root page on ja.fundacja-ai.pl took two thousand seven hundred and five milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so our parsers consider ja.fundacja-ai.pl not secure.
77.55.110.245

I observed that this website is weilding the Apache/2 os.

お知らせ - Fundacja Ai

DESCRIPTION

CONTENT

This domain ja.fundacja-ai.pl had the following in the site, "去る6月28日に フンダツィア 愛 と協賛の BJ ランゲージ センター による舞台 片思い Niespełniona miłość が上演されました 役者は全て BJ ランゲージ センター で日本語を学ぶ生徒たち 武道のデモンストレーションを行ったミハウ グルニャクは BJ ランゲージ センター で日本語を習う生徒 Drwal, jego żona i dziewczynka znaleziona w bambusie." Our analyzers observed that the website stated " Sakura śpiewana przez babcię i dziadka." The Website also stated " Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48. Układ taneczny do piosenki zespołu AKB48. フンダツィア 愛 は ウッチ ホスピス協会が主催するファミリーピクニックに参加しました P Eri, ninja i dziewczynka."

OTHER WEBSITES

12 Heaven Diaries

Upgrade to paid account! July 9th, 2012. No sé si aún queda alguien que me lea por estos lares, pero el caso es que dejo este blog para cambiar de aires. Un saludo a todos los que me habéis ido leyendo todo este tiempo, y gracias! Nit y La Rambla. Creo que es la primera entrada que publico que no tiene nada que ver con muñecas.

Riding Through Life

Monday, January 18, 2010. But since I just downloaded over 100 photos from the camera, I thought I would post a couple. And Brylee is finally getting big enough that she can play with Caimon. Posted by Corey and Sara. Sunday, October 25, 2009. Posted by Corey and Sara. Who cares about daddy? First of al.